Вітаємо владику Михаїла Колтуна з 68-річницею від Дня народження

IMG_2401   IMG_2409


28 березня, представники Західного регіонального представництва Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства привітали керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, правлячого Архієрея Сокальсько-Жовківської єпархії, військового епископа Михаїла Колтуна з 68-річницею від Дня народження.
           Від імені членів Братства  Юрій Давидов та Юрій Ваврисюк привітали його Преосвященство та висловили слова подяки за ту увагу, опіку та турботу, яку він проявляє до військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових та правоохоронних структур. Не один рік військовослужбовці, працівниками ЗС України та члени їх сімей є учасниками військового паломництва до Зарваниці, яке очолює Владико, де із щирою, спільною молитвою учасники звертаються до Матері Божої за покровом та допомогою у захисті від будь-яких негараздів. А в травні цього року військовослужбовці багатьох військових частин Західного регіону стануть учасниками 58-го військового паломництва до Люрду (Франція). Владика Михайло Колтун прийняв активну роль у створенні Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства, яке проклало шлях до реалізації мрії багатьох Церков та релігійних організацій в Україні, створенню СЛУЖБИ ВІЙСЬКОВИХ СВЯЩЕННИКІВ У ВІЙСЬКОВИХ СТРУКТУРАХ.
Президія Братства приєднується до привітання, як надійного друга та партнера Братства з питань забезпечення конституційного права військовослужбовців на задоволення  духовних потреб та висловлює впевненість на подальшу спільну співпрацю в ім’я розвитку та зміцнення нашої рідної України.
Бажаємо Вам, шановний Владико,  щоб Господь Бог опікувався Вами,    благословляв та сприяв у Ваших благих та благородних справах, а Божа Матір завжди захищала Вас від усіх негараздів  та проблем.

 Многих і благих літ, Вам, Преосвященніший Владико!

IMG_2407

Автор: підполковник запасу Юрій ДАВИДОВ
Фото: прес служба Сокальсько-Жовківської єпархії